V Českých Budějovicích v roce 2024 posiluje ANO


Jestliže si vyslechnete některé příspěvky Tomia Okamury na oficiálním webu SPD, které jsou zveřejněny již krátce po nástupu k moci současné vládní garnitury Spolu, dozvíte se tu zdrcující kritiku na většinu vládních opatření tohoto kabinetu. Ať už je pan Okamura zveřejňuje v jakékoli formě, jsou bohužel pravdivé, a je zde jasně zřejmé, že se jedná o celou řadu chybných rozhodnutí úmyslných či neúmyslných. Toto ale není pouze jednostranně zaměřený pohled jediné politické strany, která je oponentem vůči vládní koalici, v poslední době, v polovině roku 2024, narůstá obrovská nespokojenost drtivé většiny národa s tím, co se odehrává ve Vládě a v Parlamentu, ostatně projevilo se to už ve volbách do Evropského parlamentu, které letos zaznamenaly rekordní voličskou účast. Většina voličů vystavila vládní koalici stopku a dala jasně najevo, že už toho mají dost.

České Budějovice

Potvrzuje to i svérázný název nově vzniklých koaličních partnerů „Stačilo“. Současně s tím zaznamenává větší volební preference strana ANO, a to v celé republice. ANO posiluje i v Budějovicích Penzion u Rudolfa, a není divu, neboť se jedná o jednu z nejkrásnějších oblastí v republice, a lidem záleží na tom, aby naše země vzkvétala a abychom si ubránili národní bohatství. Lidé už zkrátka mají plné zuby zmaru a destrukce a chtějí změnu.

Sokolský ostrov v Budějovicích

Samotná politika to samozřejmě komplexně nevyřeší, pozitivní změnu musí provést hlavně každý sám za sebe, ale rozhodně bychom neměli jít dál cestou, kterou se ubírá současná vláda. Jestliže i vy máte rádi Jižní Čechy a líbí se vám tamní krajina, využijte vhodného ubytování na Českobudějovicku a dopřejte si tentokrát dovolenou v tuzemsku. Tamní prostředí má co nabídnout každému, ať už se jedná o milovníky cykloturistiky, pěší turistiky, přírodního koupání a vodních sportů, vyhlídkových letů, vodáctví, panoramatických fotografií a mnoha dalších činností, které tu můžete provozovat na Šumavě, na Lipně, v okolí Vltavy, v Blanském lese, na Třeboňsku, v Novohradských horách i v Českobudějovické pánvi.