Teplá podlaha


Také se vám někdy stává, že máte úplně studenou podlahu? Pokud ano, tak podle mého názoru by podlaha chtěla zateplit. I když nejsem odborník a vůbec se v tomhle nevyznám, tak je mi úplně jasné a vím, že by to potřebovalo zateplit. A k tomu také můžete použít opravdu kvalitní podlahový polystyren. Na webové stránce eshop.sepas.cz se dozvíte, že podlahový polystyren je velice kvalitní a také si můžete vybrat tloušťku podlahového polystyrenu. My jsme si k nám dávali deseticentimetrový polystyren. Máme také dokonce fasádní polystyren ve dvaceticentimetrové tloušťce.

Polystyren vám doma udrží teplo.

A to vám řeknu, že jsme udělali dobře, protože takhle alespoň se nám teplo v zimě udrží doma, je to opravdu pohodlné a nemusíme také moc topit. A když budete mít podlahový polystyren opravdu kvalitně udělaný a provedený, tak se potom nemusíte v zimě obávat, že by vám mrzly nohy. Tohle jsem měla ještě před šesti lety, když jsme vůbec ještě neměli rekonstruovaný byt. Měli jsme úplně obyčejnou podlahu. A kolikrát se mi zdálo, že jsem právě měla mokré ponožky, protože mi přišlo, že ta podlaha je nějaká kluzká a vlhká. Jednoznačně se tam asi kondenzovala pára nebo něco podobného.

Znáte výhody polystyrenu?

Hodně mě to vadilo, proto jsem ráda, že jsme s partnerem nakonec na zmíněném webu našli podlahový polystyren https://eshop.sepas.cz/podlahovy-polystyren/. Potom už jsme si objednali firmu, která se nám o všechno postarala. Už rozhodně bych nechtěla zažít, abych měla zase takhle ledové nohy. Navíc už máme dvě malé děti, takže jsem ráda, že už naše rekonstrukce našeho interiéru je úplně hotová, všechno máme komplet hotové, máme zateplenou podlahu a také hlavně máme kvalitní podlahový polystyren, na který nedám já tedy vůbec dopustit. Také jsem se ještě dozvěděla, že mnoho lidí už také zatepluje své chalupy a chaty, protože se rozhodli, že je budou pronajímat a je přeci logické, že v zimě lidé tam budou chtít mít déle udržené teplo.