Sexy kozačky pro krásná ženská chodidla


Položili jste si někdy otázku, proč se vlastně ženy a dívky snaží obouvat sexy kozačky botish.cz, páskové sandály nebo lodičky na podpatku, a nevystačí s obyčejnými teniskami? Proč se většina žen neobouvá jako muži, když je všeobecně známo, že nohy a chodidla mají jak muži, tak i ženy téměř stejné, a že se nejedná o typický pohlavní orgán?

dívka v kozačkách

Odpověď je jednodušší, než se zdá, neboť úzce souvisí s krásou ženského těla, které je sexy samo o sobě na každém čtverečním centimetru. Ať se zadíváte na jakýkoli proužek pokožky nebo sliznice, bude vám připadat nesmírně krásný, vzrušující a atraktivní. Samozřejmě také záleží na osobním vkusu, někomu vyhovují ženy štíhlé, jiní muži dávají přednost plnoštíhlým kráskám, ale všichni se shodneme na tom, že bez nohou by žena vypadala přinejmenším podivně.

sexy nohy

Za krásnýma ženskýma nohama se ohlédne snad každý normální chlap, a ve své fantazii si také představuje, jak se jich může dotýkat a vnímat všechny jejich svody a půvaby z co největší blízkosti. Anatomie ženské nohy je naprosto dokonalá a nelze jí nic vytknout, ovšem největší pozornosti se od mužů těší chodidla. Jestliže je obujete do sexy kozaček či sandálů, máte před sebou nesmírně vzrušivý podnět pro milostnou předehru, proto se také velké oblibě těší vyzouvání vysokých latexových kozaček nebo sandálů Pleaser přímo v posteli.

Dalším důvodem, proč jsou chodidla takovým sexy symbolem, je propojení bosých plosek s orgánovým tělesným systémem – na chodidlech se nachází stovky reflexních bodů, s nimiž lze zlepšit buněčnou regeneraci a posílit proudění energie napříč lidskou bytostí. Díváte-li se na chodidlo v poloze s prsty nahoře, sledujete vlastně celý tělesný korpus – palec a prsty jako hlavu s mozkem a smyslovými orgány, prstní kost jako hrudník, střed chodidla jako břicho a patu jako podbřišek a pohlavní orgány.