Jiná realita.


Proč je pro lidi virtuální realita tak zajímavá a proč do ní utíkají. Když se dnes už řekne virtuální realita je to prostor, do kterého opravdu můžete utéci, pomocí moderní technologie a speciální technice. Není to nic složitého, stačí s nasadit brýle a můžete se ocitnout úplně na jiné planetě i jako jiný tvor než člověk. K úniku vám poslouží spousta her, ale i prostorů, kde byste si přáli být. Nemusíte s brýlemi na virtuální realitu hrát strategickou hru a být v jiné říši, ale rozhodně to může být daleko zajímavější. Proč se třeba neocitnout ve hře, která vás jako malé ohromně bavila a nezkusit si být například Šmoulou nebo Máriem, který zdolá všechny překážky a dokáže zachránit princeznu.

virtuální prohlídka nemovitosti

K tomu, abyste se ocitli ve virtuálním světě, vám postačí právě tyto brýle. Proč se po náročné práci neprojít na pláži u moře nebo oceánu nebo se neschovat do zeleně v hlubokém lese, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova. Ovšem bacha na chození, taková chůze vás může v realitě dostat do maléru. Když to budete zkoušet doma, můžete něco rozbít a venku je to ještě horší, můžete se dostat pod koly aut, nebo i do horších situací, když nebudete koukat na cestu. Realita a virtuální realita je, někde jinde. Pozor, kde jí zkoušíte. Virtuální svět můžete najít na různých verzích a prostředí.

virtuální prohlídka nemovitosti

Dnes je moderní, abyste se v jednotlivých budovách dobře vyznal, než do nich opravdu vkročíte a je díky speciálním 3d kamerám vytvořený prostor, ke kterému už nepotřebujete brýle, ale stačí vám mobil nebo notebook a můžete si projít třeba školu svého syna, na třídních schůzkách se pak už neztratíte a nezabloudíte v učebnách. Nejsou to jen školy, ale i různé firmy. Stejné programy používají i realitní makléři k lepšímu zobrazení virtuální prohlídky nemovitostí. Můžete si jí projít díky klikání na obrazovku a přitom sedět doma. Lepší realizace, lepší možnosti výběru.